Immáron ötödik éve kerül megrendezésre hazánk legnagyobb volumenű autó tuning rendezvénye, a Carstyling.hu Tuning Show. Mint az bizonyára már senki számára sem újdonság, idén a belépőjegyhez egyben egy rövid kvízjáték is kapcsolódik, melyet helyesen kitöltve bárki részt vehet a vasárnap tartandó sorsoláson, melynek fődíjaként mi sem lehetne stílszerűbb, mint egy teljesen átépített V-ös Golf!
Egészen pontosan egy 1.6 FSI, hatsebességes, digitklímás változatról van szó. A dolog további érdekessége, hogy az autó a rendezvény három napja alatt, a látogatók szeme láttára alakul majd át kompletten, széria állapotából szinte a legapróbb részletekig, amit csak egy járművön tuningolni lehet!
A Golf az alábbi átalakításokat kapja:
Módosítás
Támogató
Futómű:
Koni típushoz gyártott állítható szett, a jelenlegi top kategóriás modell a Kárászy felajánlásában
Felni és gumi:
Oxigin 19” a legújabb modellek közül, Hankook 225/35/19 abroncsokkal az Oxigin Magyarország felajánlásában. Az abroncsok szerelését az RMC Motor mobil állomása végzi
Kipufogó:
Az autó professzionális kipufogórendszerét a PROEX készíti.
Fékek:
D2 fékrendszer a Racing World - Led Technik felajánlásában.
Fényezés:
Komplett új színkombináció a House of Kolor palettájából. A fényezést a CarColor csapata végzi.
Airbrush:
Az autót díszítő airbrush képeket a G-Art csapata készíti.
Spoilerezés:
Komplett légterelő szett a Carelli és az Autoplastic-A felajánlásában.
Multimédia, belső optika:
Fejegység, komplett beépítés és installáció Ground Zero és Zenec termékekből a Horn Distribution felajánlásában. A termékek beépítését a Gulácsi Galery végzi.
Az autó üléseinek és kárpitjainak bőrözése a Király Bőr támogatásával valósul meg.
A műanyag belső elemek újjávarázsolásáról a Plasti-DIP csapata gondoskodik.
Fóliázás:
Az ablakok fóliázása a Rappart Kft., a Madico forgalmazója jóvoltából valósul meg.
Fénytechnika:
A Golf első és hátsó tuninglámpáit a BG Tuning Co. ajánlotta fel.
Motorolaj:
A frissen cserélt minőségi motorolajról a szegedi MOTUL képviselet gondoskodott.
Szerszámok és eszközök:
Az autó építése a Jonnesway professzionális szerszámaival és felszerelésével történik.
X
Jelenleg ezt olvasod: Nyerj egy átépített Golf V-öst a belépőjegyeddel!
Nekünk így tökéletes ahogy van!Nem festünk át semmit sem!Ezért különleges mert ilyen emberkék tették rá a névjegyüket és ezt nem tüntetjük el róla!Köszi mindenkinek a jókívánságokat Ágica nevében is!
Elég nagy baj ma az országban, hogy semminek nincs értéke. De biztos ez az elsődleges probléma, vagy az hogy sok ember százezreket akar keresni, de más munkáját szarba sem nézi.
Sziasztok!
Kérdésetekre válaszolva a TT fényezése kb.2 200 000 körül van. A W 5-ös fényezése 1M -1,5M között. Tehát 1-2 ember ennyibe nézi egy csapat munkáját. Nem azt kell nézni mi a divat, (trendi) ezek egyedi színek és efectek. Ja és az aki le akarja szedni róla az airbrust csak most szólok lehetetlen, ha megpróbálja kezdheti a fényezést előről. Az hogy mi kerüljön rá pedig nem a festőkön múlt hanem a szervezőkön.
A fényező csapat szerint 1milla munkadíjjal utcára.
Megjegyzem ,hogy első este elvittek a műhelyükbe ami olyan ,hogy a nasa elmehet a picsaba.
Egyébként a színe nagyon érdekes ,természetes fénynél nagyon zsír