#fanpost - Gergő átfaragott X5-ös BMW-je
A fiatalok legtöbbször sportos BMW-t választanak, vagy nagyobb méretű limuzint. Talán pont ez a furcsa, vagy érdekes Gergő választásában, aki olyan alapot választott, amiből nem találni túl sokat a találkozókon. Az X5 ugyanis, nem tartozik a népszerű tuningalapok közé, Gergő autója viszont elég szép sikereket tudhat magáénak. Lássuk, hogy pontosan mi minden változott a kocsin!
" 2005-ös (10. havi) az alap, gyári M felszereltséggel (futómű, beltré, Shadowline ablakkeretek). 3 hónapos kora óta van meg, Télen garázsban tartva és esőt sem nagyon látott még! Számomra ez az autó, amitől soha nem fogok megválni.
Módosítások:
20x10 Giovanna Mecca Lightweight könnyített kerekek körbe, hátul 315/35 elöl 275/40 Toyo Proxes gumikon (hátul ET0-val). Eibach ültetés(10cm). Proex nyitott rendszer, egyedi szálhúzott végekkel, Zimmermann fúrt fékek.
A gyári M-packetten felül kapott egy teljes iS optikát, első toldatot, ami egybe lett építve a lökhárítóval, hátsó diffúzort, szélesített íveket, előre ritka Lemans ívet, majd mindez színre lett fújva a letisztult kinézet érdekében, Sterling grau szürkére. Lakk fekete Schnitzer tetőszárny, ami passzol a Shadowline ablakkeretekhez, illetve vesékhez,emblémákhoz.
Europai Bixenon(kanyarkövető) fényszórók átépítve SMD ledekkel, és USA szélességjelzővel felprogramozva.
Belsőtérről pár szó, ami idén készült el a Pepita Carpit által. A gyári sportülések kerültek vissza, némi frissítés után. Gyári BMW Alcantara középkonzol, ajtó-műszerfal betétek, kormány, Performance világosszürke varrásokkal, mint az ülésen. Gyári M fekete tetőkárpit is megmaradt, és mindezen felül a szőnyegekben is továbbvittük a Performance varrást, hogy teljes legyen az összkép akárhová nézünk. Gyári dupla panoráma tető, solar üveggel, illetve az első üveg is gyári solar(ritkaság), tetősín, ablaktörlők, emblémák eltávolítva a letisztult kinézet érdekében."
Ez lenne Gergő autója, amiről a Toomyphoto készített egy remek sorozatot. Ha megnéznétek, akkor nincs más dolgotok, mint IDE KATTINTANI!
Ha pedig szeretnétek szerepelni az oldalon, akkor dobjatok egy emailt a feature@carstyling.hu címre!
Forrás: ToomyPhoto